Komitet Obywatelskiej Inicjatywy Uchwałodawczej pn. „Przywrócić Profesora” w sprawie przyjęcia stanowiska o konieczności wyjaśnienia przyczyn i okoliczności zwolnienia prof. Krzysztofa Gutkowskiego

WSPÓLNIE ZEBRALIŚMY 1383 PODPISY – DZIĘKUJEMY ZA WASZE WSPARCIE!

O nas

Komitet Obywatelskiej Inicjatywy Uchwałodawczej pn.
„Przywrócić Profesora” został utworzony w celu wystąpienia z inicjatywą
podjęcia przez Sejmik Województwa Podkarpackiego uchwały w sprawie
przyjęcia stanowiska o konieczności wyjaśnienia przyczyn i okoliczności
zwolnienia profesora Krzysztofa Gutkowskiego

Skład komitetu:
Kazimierz Jaworski (przewodniczący)
Stanisław Dec
Ryszard Sadza
Ryszard Skotniczny
Bogusława Wybraniec

Projekt Uchwały

Pierwsza inicjatywa obywatelska w sprawie nieprawidłowości w sejmiku uruchomiona!

W piątek 23 grudnia 2022 roku na ręce przewodniczącego sejmiku Jerzego Borcza zostało złożone ponad 1300 podpisów pod uchwałą domagająca się ostatecznego, jasnego, transparentnego wyjaśnienia sprawy prof. Krzysztofa Gutkowskiego.

Składamy serdecznie podziękowania dla wszystkich osób, które zdecydowały się poprzeć projektu uchwały w sprawie przyjęcia stanowiska o konieczności wyjaśnienia przyczyn i okoliczności zwolnienia prof. Krzysztofa Gutkowskiego. Dziękujemy za mobilizacje i wytrwałość w dążeniu do prawdy.

Z okazji zbliżających się świąt życzymy Wam zadowolenia i satysfakcji z podejmowanych wyzwań. Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie Wam spokój, wytchnienie i radość. Każda chwila świąt Bożego Narodzenia niech żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje Was zdrowiem, pomyślnością i szczęściem. Najpiękniejszych świąt Bożego Narodzenia!